PVC LOGI
Русский язык Latviešu valoda
logi
Plastikāta logi

Metāliskas durvis

Koka logi
Alumīnija logi
Kupe-skapji
Žalūzijas un tīkli
Iebūvējamās virtuves
Metāliskas durvis
Starpistabu durvis
Mūsu darbi
Klientu atsauksmes
Kontakti


 


 


Logi ar 7% atlaidiNoderīgi padomiAvangard Ovlo/Prime

Mēs un Dobroplast

Avangard profils

Aluplast profils

Apmaļu apdare

Top.LV

Metāliskas durvis

Uzņēmums "Metāl-grupp" darbojās tirgū jau piecpadsmit gadus. Uzņēmums ražo visu veidu metālu durvis, sākot no ekonomiskās klases durvīm līdz luksusa metāla durvīm. Ir ļoti plašs sortiments apdares veidu, kas nozīmē, ka klientam nodrošina apdares materiālu pedāvājumu, no kuriem viņš var izvēlēties sev piemērotāku. Mūsu uzņēmumā var pasūtīt ugunsizturīgus, tambura metāla durvis, kā arī luksusa durvis, kas iezīmetas no ozola masīva, sarkankoka, kalumus elementiem un citiem izsmalcinātiem dekora elementiem.

Mūsu uzņēmuma meistari izmanto visjaunākas iekārtas un instrumenti, kas ļauj kvalitatīvi veikt visu veidu darbus. Pēc klienta pieprasījuma meistari var veikt arī papildus darbus, piemēram, durvju paplašināšanas, metināšanas un sniedz vairākus citus pakalpojumus, kas saistīti ar durvju uzstādīšana. Meistari izbrauc pie klientiem 24 stundas diennaktī, klientiem ērtā laikā. Rīkojumus par standarta durvju izgatavošanu tiek veikts īsā laika posmā – metāla durvju izgatavošanas laiks vidēji ir divas dienas. Uz visu produkciju, ko mūsu kompānija piedāvā ir dota 10 gadu garantija.

Izmantojiet mūsu biežas akcijas un īpašus piedāvājumus. Šajā laikā jūs varat iegādāties par ļoti pievilcīgām cenām kvalitātīvas durvis un metāla restes. Akcijas laiks - tas nenozīmē, ka mēs pārdodam zemākas kvalitātes vai izstrādājumus ar defektiem. Mēs esam atbildīgi par kvalitāti pie jebkuras cenas.

Mēs ražojam metāla durvis uz aizsardzības rūpnīcas bāzes, kur notiek durvju un metāla konstrukciju ražošana no jebkura metāla, kas tiek ražots Krievijā.

Arkas veida durvis ir rētais dekoratīvais un aizsardzības elements ar ļoti gaumīgu dizainu. Šīm durvim ir augstas ekspluatācijas un tehniskās īpašības. Viņiem ir ne tikai grēzns izskats (apdares materiāls – masīvs no dabīgā koka, spoguļi, lamināts, roku darba kalumus un citi materiāli pēc jūsu pieprasījuma), bet arī izcila izturība un ilgmūžība.

Parādes durvis ir augstākās klases durvis, kas liecina par izsmalcinātu sainieka garšu, kā arī stingru un prasīgu attieksmi pret mūsdienu dizaina produktu. Parādes durvīm jābūt ļoti izturīgiem, tiem jāaizsargā cilvēkus pret cieto mehānisko, ķīmisko un dabas ietekmēm. Durvīm jābūt operatīvi un kvalitatīvi uzstadītiem. Parādes durvīm atšķiras ar dažādas ģeometrijas, celtniecības un apdares materiāliem, ko izmanto darbam, kā arī ar tās izturību.

Durvis ar stiklu vai spoguli, tas ir tādi paši metāla durvis, kas ir joprojām ir uzskatāmas par eksotisko veida produktiem. Stiklu vai spoguli paneļi tiek izgatavoti pēc mūsdienīgiem standartiem, izmantojot modernas iekārtas, atšķiras ar augstu noturību. Šie paneļi pievieno durvim unikālu, izsmalcinātu izskatu, kas uzsver īpašnieka estētisko gaumi. Īpaši, kad iet runa par paneļiem, kuras ir ar ekskluzīvām attēliem, tonēšanu vai citiem dekoratīviem elementiem.

Savukārt, tērauda durvis, kuriem ir kalumua un lējuma elementi, rādā domas par izsmalcinātu greznību ne tikai durvim, bet arī visu lietu, kuras ir māju īpašniekam. Metāla durvis ar dekoratīvu elementu pārveidos jūsu māju par īstu pasaku. Meistari no "Metāl-grupp" izveidos jums un jūsu mājai unikālus metāla durvjus ar roku kalumu, dažāda veida. Jūs varat apskatīt durvju veidus un izgatavošanas variantus ekskluzīvu durvju sadaļā.


  

 
Copyright © PVC LOGI 2008 - 2020 | Powered by GKSL