PVC LOGI
Русский язык Latviešu valoda
logi
Plastikāta logi
Koka logi
Alumīnija logi
Kupe-skapji
Žalūzijas un tīkli
Iebūvējamās virtuves
Metāliskas durvis
Starpistabu durvis
Mūsu darbi
Klientu atsauksmes
Kontakti


 


 


Logi ar 7% atlaidiNoderīgi padomiAvangard Ovlo/Prime

Mēs un Dobroplast

Avangard profils

Aluplast profils

Apmaļu apdare

Top.LV


           Plastikāta logi

Mūsu uzņēmums jau vairāk nekā 5 gadus izgatavo, pārdod un uzstāda plastikāta logus no augsti kvalitatīviem OVLO un PRIME profiliem.

Uzņēmums PVC LOGI piedāvā ne tikai plastikāta logu izgatavošanu un uzstādīšanu, mēs piedāvājam Jums arī lodžiju iestiklošanas pakalpojumus, plastikāta starpsienu un nestandarta formas un izmēra konstrukciju izgatavošanu. Mūsu firma piedāvā pilnu visu Jums nepieciešamo pakalpojumu kompleksu - plastikāta logu piegādi un montāžu, optimāla profila piemeklēšanu, kā arī visu saistīto darbu izmaksu aprēķinu.

Mūsu sortimentā var izvēlēties visdažādākā veida žalūzijas - gan horizontālas, gan vertikālas, ruļļu aizkarus, kā arī moskītu tīklus.

Uzņēmums PVC LOGI izgatavo visu veidu žalūzijas vairāk nekā 3 gadus. Tādēļ Jūs varat būt droši par mūsu ražotās produkcijas kvalitāti.

Horizontālo žalūziju lameļi tiek izgatavoti no alumīnija lentes. Jūs varat izvēlēties ne tikai žalūziju krāsu (vairāk nekā 50 krāsas), bet arī platumu: 25 vai 16 milimetri. Mēs apmierināsim pat visprasīgākā klienta vēlmes.

Vertikālās žalūzijas tiek izgatavotas no augstvērtīga materiāla, kurš ir piesūcināts ar sastāvu, kas ir antistatisks, atgrūž putekļus un ir antibakteriāls. Mūsu ražotās vertikālās žalūzijas tiek piedāvātas vairāk nekā 300 krāsās un dažādās faktūrās, kas apmierinās pat dizaina gardēžu gaumi.

Gribat ieviest savā interjerā kaut ko neparastu? Tad Jums vislabāk derēs žalūzijas "Saules buras". Vertikālajām žalūzijām "Saules buras" no vienas puses ir taisni lameļi, no otras puses - veidoti. Dažādu krāsu lameļu savienojums piešķir oriģinālu izskatu jebkādam interjeram.

Mūsdienīgu telpu interjera klasika ir ruļļu aizkari. Gribat izolēt telpu no liekas saules gaismas? Ruļļu aizkari ļauj atstāt tieši to gaismas daudzumu, kurš ir Jums nepieciešams. Mūsu uzņēmums izgatavo ruļļu aizkarus 800 faktūru un krāsu variantos. Pateicoties tam, tie kļūs par brīnišķīgu jebkura ofisa vai dzīvokļa loga greznojumu.


Moskītu tīkls - tās ir vieglas, elegantas un ērtas konstrukcijas, no augstvērtīga plastikāta sieta audekla un viegla alumīnija karkasa.

Moskītu tīklu galvenā priekšrocība – tas netraucē svaiga gaisa un saules gaismas caurlaidi telpā. Priekšrocība, ka ne putekļi, ne papeļu dūnas, ne lietus lāses, ne kukaiņi, nevarēs izspraukties caur mūsu uzņēmuma ražotā moskītu tīkla izturīgajai konstrukcijai. Telpā tas uzturēs svaigumu, optimālu gaismu, un piešķirs komfortu jebkuros laika apstākļos visa gada garumā.


Mūsu priekšrocības:

Mūsu darbinieku komanda ir ieguvusi ilggadēju darba pieredzi plastikāta logu izgatavošanas un uzstādīšanas, kā arī visu veidu žalūziju, ruļļu aizkaru un moskītu tīklu izgatavošanas jomā. Mēs nemainām savus darbiniekus kā cimdus vai kā citi uzņēmumi. Mēs augsti vērtējam mūsu darbinieku kvalifikāciju un profesionalitāti. Tieši tādēļ mūsu darbinieki var izstāstīt visas nianses par augstāk minētajiem parametriem un dot izsmeļošo informāciju, konsultējot klientu pa telefonu vai vienā no mūsu ofisiem.

Neviens negrib par kaut ko pārmaksāt. Firmas-starpnieki bieži vien "novelk" no patērētāja "trīs ādas" tikai par to, ka zina, kur lētāk iegādāties to vai citu preci. Mēs esam ražotājfirma, un tas nozīmē, ka pasūtījuma izpildes termiņi ir daudz īsāki, kā arī mēs pastāvīgi kontrolējam plastikāta logu un žalūziju kvalitāti.

Dzenoties pakaļ klientiem, daži uzņēmumi izmanto negodīgas metodes, bet tā rezultātā, reiz iegūstot klientu, pēc pasūtījuma izpildes uzreiz to zaudē. Saprotams, ka pasūtītājs grib maksāt pēc faktiskās norunas, nevis vēlāk uzzināt par jebkādu pakalpojumu papildus izmaksām, piemēram, par uzstādīšanas sarežģītību vai atkritumu iznešanu. Mēs paziņojam galīgo cenu tikai tad, kad mūsu klients ir izteicis visas vēlmes par veicamajiem darbiem. Cenu lapā Jūs redzēsiet reālās cenas par katru veiktā pakalpojuma punktu. Tieši tādēļ, mūsu klienti iesaka PVC LOGI ražojuma žalūzijas un plastikāta logus.

Izteiciens "cena-kvalitāte " pilnībā atbilst mūsu firmas devīzei. Ja Jūs negribat zīlēt par nepazīstama uzņēmuma uzstādītā plastikāta loga vai žalūziju kvalitāti, nāciet pie mums. Ne veltīgi saka - "Skopais maksā divreiz". Domājot par zemu cenu, Jūs neplānojāt gulēt pie atvērta (salauzta) plastikāta loga, vai žalūzijas bojājuma dēļ - cepināties istabā, kura ir sakarsusi vasaras tveicē. Mūsu uzņēmums PVC LOGI izmanto visā pasaulē atzītus augstas kvalitātes materiālus, līdz ar to garantējot ne tikai Jūsu naudas, bet arī laika un nervu ekonomiju.

Mūsu klienti nav apgrūtināti ar domām kur, kā un ko pirkt. Piezvaniet vai uzrakstiet mums, un Jūs saņemsiet izsmeļošu konsultāciju par visiem interesējošajiem jautājumiem: gan par plastikāta logiem, gan žalūzijām. Mūsu uzdevums - maksimāli vienkāršot Jūsu pasūtījuma izpildi. Īsā termiņā: mēs atbrauksim, izdarīsim mērījumus, saskaņosim precīzu cenu, parādīsim un izstāstīsim visus darbu punktus, kā arī noteiksim precīzus Jūsu pasūtījuma izpildes termiņus. Jums atliek tikai izvēlēties to, kas Jums patīk. Mēs esam pārliecināti, ka pie mums, Jūs atradīsiet tieši to, kas apmierinās Jūsu individuālo gaumi.

Kāpēc gan Jums NEPAMĒĢINĀT? ((uzrakstīt vēstuli))
Copyright © PVC LOGI 2008 - 2020 | Powered by GKSL