PVC LOGI
Русский язык Latviešu valoda
logi
Plastikāta logi

Profils Avangard

Koka logi
Alumīnija logi
Kupe-skapji
Žalūzijas un tīkli
Iebūvējamās virtuves
Metāliskas durvis
Starpistabu durvis
Mūsu darbi
Klientu atsauksmes
Kontakti


 


 


Logi ar 7% atlaidiNoderīgi padomiAvangard Ovlo/Prime

Mēs un Dobroplast

Avangard profils

Aluplast profils

Apmaļu apdare

Top.LV


Profils Avangard, viss ko Jūs gribējāt uzzināt par šo profilu. Profils Avangard ir lielisks risinājums tiem, kas negrib pārmaksāt par brendu, bet tajā pašā laikā grib saņemt kvalitāti.

Profils Avangard ir optimāls risinājums

PVC logi ir strauji ienākuši mūsu dzīvē ХХ gadsimta otrajā pusē un pārliecinoši ieņem līdera pozīciju logu industrijas sfērā. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, tie apvieno sevī komfortu, ilgu kalpošanas laiku un ergonomitāti. Izgatavojot logu, ražotāji izmanto dažādu veidu profilus, ar mērķi nodrošināt drošu telpas skaņas un termoizolāciju.

Avangard profili ir augsti tehnoloģiskas mūsdienīgas logu sistēmas, kas ir izgatavotas no PVH. Tās atšķiras ar lieliskām ekspluatācijas īpašībām un tiek izmantotas izgatavojot logus un balkonu durvis, kurām ir uzstādītas paaugstinātās prasības.

Galvenais konstrukcijas elements - 5 kameru profils. Ar dotā profila palīdzību, tiek viegli realizēta augsta telpas siltumizolācijas pakāpe. Tas ir iespējams, pateicoties triju orģinālu vārsņu konfigurāciju spēkam. Pateicoties montāžas dziļumam 70 mm un blīvētāja piespiedes sistēmai, Avangard profils uzrāda lieliskus rādītājus, ar minimālu platumu, kurš sastāda 120 mm standarta profila komplektēšanā.

Izmantojot Avangard profilu, tiek sasniegts pilns skaņas izloācijas efekts. Silikona blīvētājs (EPDM) tiek piegādāts pelēksudrabainā krāsā ideāli baltam profilam un melnā krāsā - profilam ar plēves segumu. Tas nodrošina ideālu hermetizāciju. Avangard profils nedeformējas temperatūras maiņas un pārlieka mitruma ietekmē. Novatorisks risinājums ir vārsnes formas profils, kurš ir izliekts uz iekšieni un konstruēts ar pārlaidumu uz ½.

Ūdens novadei no ieloka rāmja virsmas, kā arī spiedes starpības izlīdzināšanai, kalpo drenāžas kamera, kas ir novietota tā, lai ūdens nevarētu nonākt galvenā profila kamerā, kur atrodas pastiprinātāju ieliktnis, kas nodrošina stingrumu un visas konstrukcijas ilgizturību.

Atkarībā no uzstādītās stikla paketes un profilu savienojuma, termiskās Uw pretestības koeficients sastāda 1,3 W/(m² К), standarta stiklojumiem pie Ug=1,1 W/(m² К).

Tā kā Avangard profils ir daļa no kopējās Avangard koloristikas sistēmas, ir pieejama izvēle vairāk kā no 20 versijām vienpusējam vai divpusējam segumam, izvēloties pamatkrāsu vai dekoratīvo plēvi, kas imitē dabisku koksni. Minētie segumi nemaina savu sākotnējo krāsu, neizdeg saules staru iedarbībā un ir noturīgi pret laika apstākļiem.

Orģināls dizains, tiek sasniegts ar elegantu ārējo līmeņu noapaļojumu un noslīpinātām kontūrām. Avangard profilu var izmantot ne tikai jaunu objektu celtniecībā. Vecu ēku restaurācijas gaitā ir iespējama dažādu pārseglīstes konfigurāciju izmantošana, kas ļauj saglabāt arhitektoniskā ansambļa stilu un atbilst jaunākajām tendencēm stiklojumā.

Profils ir viegli uzstādāms un savienojams ar Eiropas standarta furnitūru. Un tikpat viegli, nepieciešamības gadījumā, var veikt tā demontāžu.

Augsta atmosfēras izturība, drošība un noturība pie ultravioleto starojumu, viegla apkope, bez savu tehnisko īpašību raksturojumu zuduma, ir padarījuši Avangard profilu par optimālu risinājumu logu profila izvēlē.

Copyright © PVC LOGI 2008 - 2020 | Powered by GKSL