PVC LOGI
Русский язык Latviešu valoda
logi
Plastikāta logi

Profils Avangard

Koka logi
Alumīnija logi
Kupe-skapji
Žalūzijas un tīkli
Iebūvējamās virtuves
Metāliskas durvis
Starpistabu durvis
Mūsu darbi
Klientu atsauksmes
Kontakti


 


 


Logi ar 7% atlaidiNoderīgi padomiAvangard Ovlo/Prime

Mēs un Dobroplast

Avangard profils

Aluplast profils

Apmaļu apdare

Top.LV


    Avangard Ovlo un Avangard Prime

PVC logi no Avangard Ovlo un Avangard Prime - efektīva ekonomijas sistēma!

Jūs lepojaties ar savu māju, un ir dabiski, ka Jūs gribat vislabākos, visuzticamākos logus, kuri tai pašā laikā ir pieejami arī cenas ziņā. Uzņēmums "Jūsu logi" izgatavo jaunus augstas kvalitātes Avangard Ovlo un Avangard Prime sērijas logus – tos ražo pazīstams poļu uzņēmums "Dobroplast", un tie atbilst visām mūsdienu drošības un ekonomijas prasībām.

Šie logi ir izgatavoti no jaunas paaudzes PVC un ir speciāli piemēroti, lai apmierinātu visizvēlīgo arhitektu, celtnieku, dzīvojamo un komerciālo telpu īpašnieku vēlmes, kā arī atbilst mainīgajām celtniecības ražošanas prasībām. Profesionālas ražošanas rezultātā, Avangard Ovlo un Avangard Prime plastikāta logu sērijām ir estētiski integrēts stils, augsta izturība, ilgs kalpošanas laiks, to krāsa ir noturīga pret apkārtējo vidi un tā ilgus gadus saglabās savu sākotnējo izskatu.


Avangard Ovlo sērijas logi

Ja Jūs rekonstruējat, remontējat vai būvējat jaunu māju, Avangard Ovlo sērijas logi nodrošinās nepārspētu skaistumu un mūsdienīgu funkcionalitāti, palīdzēs ekonomēt enerģiju, un samazinās uzturēšanas izdevumus, vienlaikus nodrošinot augstu komfortu jebkura izmantošanas veida telpām.

Šīs logu sērijas ražošanā tiek izmantotas visjaunākās tehnoloģijas, tāpat Avangard Ovlo logiem ir sešas kameras, rāmja kopējais platums ir 80 mm, un tā ir nozīmīga un maksimāli iespējamā izolācijas ražotspēja ar izcilu blīves spēku. Savienojumā ar labākajiem stabilizatoriem un modifikatoru ietekmē labākai krāsas un izturības pārraidei, Avangard Ovlo piedāvā plašu formu spektru, lielu daudzumu krāsu variantu: no baltas līdz premium klases koka krāsai, un uzstādīšanu saskaņā ar Jūsu vēlmēm!


Avangard Prime sērijas logi

Avangard Prime logi labāk par visiem citiem atbilst mūsdienu prasībām, pateicoties to īpašajai termoizolācijai, ziemas mēnešos var ievērojami ekonomēt kurināmo, bet pateicoties to augstajai skaņas izolācijai, var dzirdēt klusumu savās mājās! Visas Avangard Ovlo sērijas augstāk norādītās priekšrocības ir dubultotas Avangard Prime septiņu kameru logos un 93 mm platuma rāmjos: tā ir gan krāsas noturība, kas tiek piedāvāta plašā gammā, kā arī izturība uz daudziem gadu desmitiem!

Uzņēmums "Jūsu logi" saprot, ka Jūsu stila redzējumam nav robežu, tādēļ, piedāvājot Avangard Ovlo un Avangard Prime sērijas logus, uzņēmums mērķis, nodrošināt kvalitatīvu un neierobežotu PVC produkcijas izvēli mājai un ofisam, ar mērķi īstenot savu redzējumu realitātē, bez funkcionālitātes un skaistuma zuduma!

Copyright © PVC LOGI 2008 - 2020 | Powered by GKSL