PVC LOGI
Русский язык Latviešu valoda
logi
Plastikāta logi

Apmaļu apdare

Koka logi
Alumīnija logi
Kupe-skapji
Žalūzijas un tīkli
Iebūvējamās virtuves
Metāliskas durvis
Starpistabu durvis
Mūsu darbi
Klientu atsauksmes
Kontakti


 


 


Logi ar 7% atlaidiNoderīgi padomiAvangard Ovlo/Prime

Mēs un Dobroplast

Avangard profils

Aluplast profils

Apmaļu apdare

Top.LV


Pieredzējušu meistaru apmaļu apdare pēc logu montāžas ar kvalitātes garantiju. Tikai pie mums, apmaļu apdares pasūtīšanas dienā, tīri un no augstvērtīgiem materiāliem

Lai arī cik precīzi būtu loga ailes mērījumi, bet pēc jaunā PVC loga uzstādīšanas vecā koka loga vietā, vienmēr būs lielas šķirbas starp rāmi un sienu. Bez tam, loga un PVC rāmju biezums ir atšķirīgs, paliek tukšumi un šķirbas. Tādēļ ir nepieciešams darbs, kas aizpildītu tukšumus. Tas ir, nepieciešams apstrādāt loga apmales.

Apmaļu apdare var tikt veikta pēc "vectēvu" metodes. Vajag vienkārši pēc iespējas akurātāk aizpildīt ar cementa šķīdumu tukšumus pa visu loga perimetru un pēc tā sastingšanas notīrīt un apmest. Tāds darbs var izstiepties ne mazāk kā uz pāris dienām, jo pirms apmetuma, šķīdumam ir jāizžūst. Tomēr šai apdarei ir būtisks trūkums. Svarīgākais ir tas, ka loga plastiks ļoti slikti saāķējas ar cementa šķīdumu.

Lai arī cik rūpīgi mēs neveiktu attīrīšanu, pēc kāda laika, obligāti radīsies neliela sprauga starp loga un cementa kārtu. Termoizolācija tiks izjaukta, spraugā pastāvīgi radīsies kondensāts.

Kā rezultāts - tālāka spraugas paplašināšanās. Spraugas var aizpildīt ar šķidru akrila hermētiķi. Bet tad, nāksies aizmirst par logu skaistu ārējo izskatu. Apmetums nepielīp pie hermētiķa. Tāda apmaļu apdare derēs tikai šķūnī.

Vienkāršāk un uzticamāk, ja apmaļu apdare tiks veikta ar tā paša plastikāta palīdzību. Tas ir daudz vienkāršāks process, bet galvenais – daudz efektīvāks par iepriekš minēto. Pēc tam, kad loga audekls tiks iestiprināts loga ailē, uzreiz tiek uzsākta apmaļu apdare. Spraugā starp sienu un loga rāmi tiek uzstādīts speciāls sviestmaizes-panelis. Šī porainā konstrukcija ne tikai aizpilda tukšumus, bet arī nodrošina papildus siltuma un skaņas izolāciju.

Pēc tam palikušie tukšumi tiek aizpildīti ar montāžas putām, pēc kuru sastingšanas, var galīgi nogriezt visus nelīdzenumus un panākt līdzenu virsmu pa visu loga piekļāvuma perimetru. Ar to, apmaļu apdare vēl nebeidzas. Papildus var uzklāt siltinošo URSA kārtu vai uzstādīt izlīdzinošo latiņu. Pēc visa tā, paliek tikai piestiprināt plastikas apmali pie sienas un uzklāt dekoratīvo stūri starp sienu un apmali.

Tāda apmaļu apdare ir labāka no visām pusēm. Logs pieņem pabeigtu un ļoti skaistu izskatu. Visam plastikas apmaļu laukumam ir gluda, līdzena virsma. Var izvēlēties apmales krāsu, pieskaņojot to istabas interjeram vai arī loga krāsai. Plastikāts var būt matēts vai glancēts. Tam nav nepieciešama krāsošana un pie tā nepielīp netīrumi. Plastikāta apmaļu apdare tiek veikta vienu reizi uz daudziem gadiem. Plastikāta apmaļu darba mūžs ir tāds pats kā pašam logam.

Vēl viens ne mazsvarīgs fakts, ir tas ka siltuma paplašinājuma koeficents plastikas apmalēm un PVH-profilu aizsardzības plēvju materiālam ir vienāds. Bet tas nozīmē, ka pie apkārtējās temperatūras izmaiņām, neradīsies nekādas spraugas.

Laiks plastikas apmaļu uzstādīšanai sastāda ne vairāk kā pusotras stundas. Pie tam lietderīgums no tāda darba nav salīdzināms ar lietderīgumu, kad apmaļu apdare tiek veiktas ar cementa šķīduma palīdzību.

Copyright © PVC LOGI 2008 - 2020 | Powered by GKSL