PVC LOGI
Русский язык Latviešu valoda
logi
Plastikāta logi

Aluplast profils

Koka logi
Alumīnija logi
Kupe-skapji
Žalūzijas un tīkli
Iebūvējamās virtuves
Metāliskas durvis
Starpistabu durvis
Mūsu darbi
Klientu atsauksmes
Kontakti


 


 


Logi ar 7% atlaidiNoderīgi padomiAvangard Ovlo/Prime

Mēs un Dobroplast

Avangard profils

Aluplast profils

Apmaļu apdare

Top.LV


Aluplast profils izdevīgi atšķiras ar to, ka tajā ir pielietota daudz rezonatoru sistēma ar lielu (līdz 6) kameru daudzumu. Malējās kameras uzņem uz sevi galvenās siltuma un skaņas izolācijas funkcijas. Visu kameru profilu savienojumu un liekumu (falca) vietas ir stingri izturētas stingri vienādā izpildījumā. Tāds savienojums neļauj uzkrāties kondensātam kādā atsevišķā vietā. Valgme bez traucējumiem iztek no iekšējiem profila dobumiem pa novadkanāliem ārā.

Bez tam, viendabīgs savienojums nodrošina labāku kameru ventilāciju, tā kā gaisa apmaiņa notiek vienmērīgi pa visu apjomu.

No ārpuses aluplast profils ir nosegts ar speciālu aizsardzības, dekoratīvo PVH (PVC - U) plēvi. Tā tiek uzklāta ar karstās laminēšanas metodi, atbilstoši DIN 7748- PVC - U tehniskajām prasībām. Plēve ir ļoti cieta un tai piemīt augsta triecienizturība. Tā nav pakļauta saules gaismas ietekmei un nemaina savus izmērus pie krasām apkārtējās vides temperatūras maiņām. Ražojot šo plēvi, ražotājs atšķirībā no daudziem saviem kolēģiem, neizmanto kadmiju un bāriju, kuri ir ekoloģiski nedroši komponenti.

Šis fakts sekmē aluplast profila popularitātes pieaugumu patērētāju starpā.

Šodien koncerns ražo sešus aluplast profilu veidus (ideal 1000, 2000, 3000. 4000, 5000, 6000), katrs no tiem ir augstas kvalitātes produkts un paredzēts konkrētam darba veidam. Pēdējā izstrāde ir 6 kameru profils ar 80 mm montāžas dziļumu. Tam ir trīs blīvējuma kontūras ar gumijas blīvi pa visu perimetru, un nolīdzinātu Round Line tipa savienojumu. Aluplast profilu, atkarībā no veida, veiksmīgi izmanto gan logu un durvju ražošanā, gan masveida, gan individuālajā un pat ekskluzīvajā celtniecībā.

Atsevišķā grupā var izcelt Ideal Historic profilu. Tas tiek izmantots restaurāciju darbos, ēkās ar arhitektūras vērtību. Ražotājs dod garantiju, ka aluplast profils nevainojami kalpos 50 gadus, pat visbargākajos klimatiskajos apstākļos. Piekrītiet, tāda garantija nevar nepiesaistīt patērētāju. Un viņš arvien aktīvāk izvēlas tieši aluplast profilu.

Bez PVH-profila, koncerns ALUPLAST ir uzsācis arī plastikas siksnu izgatavošanu koka logiem. Tādas siksnas vairākkārt pagarinās koka logu kalpošanas laiku pat ļoti mitrā klimatā. Šī vācu ražotāja produkcija ne vienu reizi vien ir godalgota, bet pēc liela skaita monitoringu rezultātiem aizņem esošā līdera pozīciju.

No visa augstāk minētā kļūst skaidrs, kāpēc pieprasījums pēc šī koncerna produkcijas tik ātri aug. Attiecīgi, paplašinās arī ražošana. Šodien koncernam ALUPLAST ir 13 pārstāvniecības dažādās Eiropas valstīs.

Aluplast profils tā ir lieliska izvēle Jūsu logiem vai durvīm, neatkarīgi no tā kādā planētas punktā Jūs dzīvojat. Šīs izvēles pareizību garantē augsta materiālu kvalitāte, un ilgs kalpošanas laiks, kas ir apstiprināts praksē.

Copyright © PVC LOGI 2008 - 2020 | Powered by GKSL